Partizan na +35 sa Sutjeskom

Košarkaši Partizana pobedili su Sutjesku sa 89:54 (17:16, 25:9, 26:15, 21:14), u prijateljskoj utakmici u hali Pionir.

Utorak, 30.09.2014.

23:27

Ovo je bila poslednja provera Partizana pred početak sezone i subotnji duel sa Solnokom u Mađarskoj.

Murić je sa 16 poena bio najefikasniji, Bezbradica je ubacio 12, a Šalić 10.

Prva deonica je prošla u dosta izjednačenom ritmu, crno-beli su bili i u rezultatskom zaostatku, ali su četvrtinu ipak završili sa pola koša prednosti.

Razliku u kvalitetu su izabranici trenera Vujoševića pokazali u drugom periodu igre, kada su povećanom koncetracijom pre svega u odbrani osigurali i tečniji napad za visokih 42:25 na kraju prvog poluvremena.

Srpski šampion ni jednog trenutak nije spuštao ritam i potvrdio je ulogu favorita na ovom meču. Savladana je ekipa Sutjeske rezultatom 89:54 i na najbolji mogući način je zaključen pripremni period.