Herti bod u Frajburgu u 96. minutu

Fudbaleri Frajburga i Herte odigrali su nerešeno 2:2, u prvoj utakmici 4. kola nemačke Bundeslige.

Petak, 19.09.2014.

22:25

Obe ekipe su tako ostale bez pobede i posle četvrtog kola i obe ekipe sada imaju po dva boda na tabeli.

Mark-Oliver Kempf doveo je Frajburg do prednosti u 30. minutu, ali je na poluvremenu bilo 1:1 pošto je samo šest minuta kasnije izjednačio Roni.

Feliks Klaus je 11 minuta pre kraja doneo Frajburgu novo vođstvo i delovali je da će domaćin osvojiti tri boda. Ipak, u šestom minutu nadoknade vremena Roni je svojim drugim golom na utakmici uspeo da spasi svoj tim poraza.