Zvezda 1:1 sa Vašašom, gol Planića

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 sa mađarskim Vašašom u prijateljskoj utakmici.

Petak, 25.07.2014.

19:24

Gol za crveno-bele na debiju postigao je Bogdan Planić u 3. minutu, a konačan rezultat postavljen je u 77. minutu.

Trener crveno-belih Nenad Lalatović igrao je sa dve različite postave u dva poluvremena, a samo je golman Kahriman odigrao svih 90 minuta.

Naredni meč na pripremama srpski šampion igra u ponedeljak protiv Krška.

Prvo poluvreme: Kahriman, Petković, Lazić, Planić, Mijailović, Kovačević, Milijaš, Lazović, Savićević, Gavrić, Rakić. Drugo poluvreme: P. Đorđević, Lazić, Stojanović, S. Đorđević, Ahčin, Gogić, Karaklajić, Živković, Onjilo, Despotović.