Barsa preokretom srušila Bilbao

Fudbaleri Barselone pobedili su Atletik Bilbao na Kamp Nou sa 2:1 u 34. kolu španske Primere i tako ostali u trci za titulu.

Nedelja, 20.04.2014.

22:58

Ekipa Herarda Martina sada ponovo ima četiri boda manje od lidera Atletiko Madrida, četiri kola pre kraja.

Barsa je odigrala još jedan meč ispod svog nivoa, dugo je gubila, ali je na kraju ipak uspela da preokrene i slavi.

Gosti su poveli preko Adurica u 50. minutu, igrali su veoma dobro i delovalo je da mogu do trijumfa na polupraznom Kamp Nou.

Barsa je u poslednjih 20 minuta ipak uspela da dođe do pobede. Pedro Rodriges je izjednačio u 72. minutu, a Leo Mesi je tri minuta kasnije iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat. To je Argentincu 26. gol ove sezone u Primeri (28 utakmica).