Mojs: Dominirali smo, odbrana loša

Menadžer Mančester junajteda Dejvid Mojs izjavio je posle poraza svog tima od Evertona (2:0) da je zadovoljan igrom svog tima.

Izvor: NL

Nedelja, 20.04.2014.

20:20

Mojs je rekao da ne može da bude nezadovoljan uprkos porazu jer je njegov tim kontrolisao igru odličnim pasovima, ali da su ih greške koštale boljeg rezultata.

“Primili smo dva užasna gola, ali je dodavanje bilo odlično, kontrolisali smo utakmicu, ali nismo uspeli da stvorimo dovoljno šansi. Odlično smo igrali u prvom poluvremenu, ali smo pali u poslednjoj trećini meča”, rekao je Mojs.

Škot na klupi Mančester junajteda je kritijkovao igranje rukom Fila Džonsa u svom šesnaestercu, a bio je kritičan i prema rekciji odbrane prilikom drugog gola Evertona.

Bila je glupa odluka baciti se ispred lopte blizu svog gola, a pred poluvreme smo primili glup gol”, istakao je Mojs.

Junajted je posle ovog poraza i matematički otpisan iz trke za mesto u Ligi šampiona i ostaje im da se do kraja prvenstva bore za mesto koje vodi u Ligu Evrope.