Džerels nosio Armani do 1-1

Košarkaši Emporio Armanija pobedili su Makabi sa 91:77 u drugom meču četvrtfinalne serije i izjednačili na 1-1.

Petak, 18.04.2014.

22:41

Ekipa iz Milana je nakon kiksa u prvoj utakmici u drugom okršaju bila mnogo uspešnija, ali će sada u Tel Avivu morati da vrati brejk.

Najveći deo posla domaći tim završio je u prvom poluvremenu (47:34), a u nastavku je uspeo da održi prednost i sada putuje u Tel Aviv u nadi da će vratiti brejk na naredna dva meča.

Kurtis Džerels bio je najbolji kod domaćina sa 17 poena i 6 asistencija, po 13 su dodali Dejvid Mos i Kristijan Kangur, 12 je ubacio Lengford, a po 10 Semjuels i Valas. Na drugoj strani, Makabi je predvodio Tajus sa 16 poena, dok je Dejvid Blu dodao 12.

Gosti su igrali bez povređenog Sofoklisa Skorcanitisa.