Novi poraz odbojkaša Radničkog

Odbojkaši kragujevačkog Radničkog izgubili su od španskog kluba Kai Teruela sa 3:0 (25:17, 25:16, 25:15) u meču trećeg kola B grupe Lige šampiona.

Sreda, 08.12.2010.

23:16

Meč je ukupno trajao 69 minuta, a Radničkom je to treći poraz u ovogodišnjem takmičenju.

U drugoj utakmici grupe italijanki Kuneo, za koji igra Nikola Grbić, savladao je belgijsku ekipu Noliko Mazeik sa 3:0 (25:18, 25:19, 25:17) posle 67 minuta igre.

Kragujevčani će u četvrtom kolu ugostiti Kai Teruel iz Španije, a ta utakmica na programu je sledeće srede od 19.30h.

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa CEV odbojkašice austrijskog prvoligaša Posta iz Švehata savladale ekipu domaće Vizure sa 3:0 (25:20, 28:26 i 25:21) posle 81 minuta igre.

Revanš će se odigrati u Švehatu sledećeg četvrtka od 20.15 časova.

Propozicijama takmičenja u Kupu Evropske odbojkaške konfederacije (CEV) predviđeno je da, ukoliko obe ekipe ostvare po jednu pobedu, bez obzira na rezultat, o plasmanu u naredni krug odlučuje ’zlatni set’.