Liga 1: Bordo slavio u Parizu

U poslednjoj utakmici trećeg kola francuskog prvenstva Bordo je na Parku prinčeva slavio protiv PSŽ-a sa 2:1.

Nedelja, 22.08.2010.

23:45

Pobedonosni gol postigao je Mikael Sijani u 90. minutu. Ekipa Žana Tigane povela je golom Alu Dijare u 67. minutu, a domaćini su izjednačili golom Giljoma Oroa u 76. minutu.

Ceo meč sa klupe je odgledao mladi reprezentativac Srbije Vujadin Savić. Mateja Kežman nije bio u protoklou za ovaj susret. U preostale dve utakmice, Monpelje - Kan i Sošo - Lil nije bilo ni pobednika, ni golova.

Kan je posle pobeda nad favorizovanim Lionom i Marsejom odigrala bez golova protiv Monpeljea.