Palermo bolji od Rada

Fudbaleri beogradskog Rada izgubili su danas od italijanskog Palerma sa 3:1, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Austriji.

Subota, 31.07.2010.

21:25

Golove za Palermo postigao je Abel Ernandes u 29, 35. i 40. minutu, a za Rad Luka Milivojević u 80. minutu meča.

Fudbaleri Rada igrali su mnogo bolje u drugom poluvremenu kada su mogli da postignu i više od jednog gola.

U prethodnim mečevima na pripremama u AUstriji, Rad je remizirao sa Kazmom iz Kuvajta (1:1), te minimalnim rezultatom pobedio turski Genčlerbirligi . "Građevinari" će imati još jednu jaku proveru pre povratka u Beograd, a rival će im biti nemački Verder iz Bremena.