Radnički siguran u Pančevu

Košarkaši Radničkog pobedili su Tamiš u Pančevu rezultatom 86:65, u desetom kolu Superlige Srbije.

Izvor: B92 Srbija

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Marko Čakarević sa 18 i Rajko Kljajević sa 15 poena. Kod domaćina Marković je bio najbolji sa 18 poena.

Radnički posle ove pobede ima skor 7-3 i nalazi se nadomak plasmana u plej-of, dok je Tamišu ovo bio osmi poraz u deset mečeva.

Utakmica u Pančevu prelomljena je u trećoj četvrtini. U prvom poluvremenu Tamiš se dobro držao, ali su gosti iz Kragujevca ipak nakon 20 minuta vodili 47:39. Treći period tim Miroslava Nikolića rešio je u svoju korist rezultatom 22:13, pa je pred poslednji kvartal Radnički imao ubedljivih 69:52.

U sledećem kolu Radnički gostuje Hemofarmu u vršcu, a Tamiš Borcu u čačku.

Sport

Koga će obasjati Grad svetlosti?

Rolan Garos neretko je bio turnir koji je donosio neočekivane rezultate, nedrio neke nove heroje, starima vraćao sjaj, do tada prosečne načinio spektakularnim.

Tenis subota 22.05. 11:34

RG: Tipsarević prvi na terenu

Srpski teniser Janko Tipsarević igra u nedelju prvi meč na Otvorenom prvenstvu Francuske u Parizu protiv 70. igrača sveta Kolumbijca Alehandra Falje.

Tenis subota 22.05. 23:58

Tajbert odbranio titulu

Nemački bokser Vitalij Tajbert odbranio je titulu u superpero kategoriji u verziji Svetskog bokserskog veća, jer je tehničkom odlukom pobedio Ektora Velaskeza.

Boks subota 22.05. 23:24 Komentara: 0