Kalčo: Kjevo bolji od Livorna

Fudbaleri Kjeva pobedili su Livorno sa 2:0 u jedinoj subotnjoj utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Izvor: SO

Subota, 17.04.2010.

20:17

Vodeći gol za domaćina dao je Serđo Pelisije u 28. minutu, a konačni rezultat postavio je Elvis Abruskato na dva minuta do kraja. ’Leteći magarci’ sada imaju 41 bod i nalaze sa na 12. poziciji na tabeli, dok je Livorno prikovan za dno sa samo 26 osvojenih bodova.

Lusijano je u 28. minutu bio asistent, a Pelisije je pogodio donji desni ugao gola Alfonsa de Lusije. U samom finišu Abruskato je uspeo da postigne još jedan gol i potvrdi trijumf Kjeva.