Barnli - Stouk siti 1:1

U zaostaloj utakmici Premijer lige Barnli i Stouk siti odigrali su nerešeno 1:1 (0:1).

Sreda, 10.03.2010.

23:42

Gosti su poveli u 23. minutu preko turskog reprezentativca Sanlija Tundžaja. Posle dobro izvedenog auta Sidebe je glavom asistirao Tundžaju, koji je takpđe udarcem glavom savladao Jensena. barnli je do boda došao u 52. minutu, Peterson je sa desne strane asistirao Nadžentu koji je preciznim udarcem iz peterca glavom savladao golmana Stouka, Sorensena.

Barnli je posle četiri uzastopna poraza osvojio prvi bod, i sada na tabeli Premijer lige deli 17. mesto sa Halom i Vulverhemptonom. Sva tri tima imaju po 24 osvojena boda. Stouk sa 35 osvojenih bodova zauzima jedanaestu poziciju na tabeli.