Robinjo golom obeležio povratak

Brazilac Robinjo trijumfalno je obeležio povratak u Santos, pošto je u velikom derbiju protiv Sao Paula postigao pobedonosni pogodak za svoj tim (2:1).

Nedelja, 07.02.2010.

23:06

Santos je poveo golom Nejmara u 38. minutu iz penala, izjednačio je Rožer u 67, da bi Robinjo četiri minuta pre kraja utakmice doneo veliko slavlje gostujućoj ekipi. "Nisam još u punoj kondiciji da bih mogao uspešno da se nosim sa decom koja igraju odličan fudbal. Ali, hvala Bogu, postigao sam pobedonosni pogodak", izjavio je Robinjo koji je u igru ušao sa klupe.

Robinjo je krajem januara prešao u matični klub Santos na šestomesečnu pozajmicu iz Mančester Sitija.