Pobede Partizana i Napretka

Fudbaleri Partizana i Napretka zabeležili su pobede u poslednja dva meča 29. kola Jelen Super lige.

Nedelja, 03.05.2009.

18:23

Crno-beli su u Kuli savladali Hajduk 2:1 golovima Ljajića (treći uzastopni) u drugom i Vašingtona u 69. minutu. Strelac gola za Hajduk bio je Kasalica sedam minuta pre kraja. Pobedu u gostima zabeležio je i Napredak koji je bio bolji od Rada 1:0. Strelac jedinog pogotka na utakmici bio Danijel Gašić u 69. minutu, kojem je značajno doprinela i greška golmana Damira Kahrimana, koji je loše reagovao na šut sa oko 20 metara.

Partizan je povećao prednost na tabeli sa 21 bod više od drugoplasirane Vojvodine, a 22 od Crvene zvezde. Ekipa iz Kruševca se ovom pobedom probila na šestu poziciju sa 36 bodova, isto koliko ima i petoplasirani Borac, ali Čačani imaju bolju gol-razliku.