Neizvesna trka Dinama i Hajduka

U 25. kolu HNL-a lideri Dinamo i Hajduk zabeležili su nove pobede nastavivši neizvesnu trku za titulu.

Subota, 11.04.2009.

20:00

'Modri' si na Maksimiru jedva savladali Inter iz Zaprešića golom Mandžukića u 81. minutu, dok je Hajduk u Splitu bio bolji od Cibalije sa 2:0. Golove su postigli Gabrić u 47. i Ibričić u 63. minutu. I na ostalim utakmicama domaćini su bili sigurni. Zagreb je sa 1:0 savladao Osijek, Rijeka je deklasirala Vartks sa 4:1, a najubedljiviji je bio Slaven protiv Kroacije Sesveta koju je razbio sa 5:1.

Poslednji duel kola igra se od 20 i 15 časova u Šibeniku gde gostuje Zadar.

Dinamo je i dalje vodeći tim lige sa 55 bodova, jedan manje ima Hajduk, dok je treći Slaven sa 39.