Pobeda Totenhema nad Hal Sitijem

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Hal Siti rezultatom 2:1 u poslednjem meču 26. kola Premijer lige.

Ponedeljak, 23.02.2009.

23:21

Ekipa iz severnog Londona povela je golom Lenona u 17. minutu, a samo deset minuta kasnije Tarner je izjednačio. Pobedu Totenhemu doneo je Džonatan Vudgejt u 85. minutu. Hal je ostao na 13. mestu tabele sa 29 bodova, dok je ekipa Harija Rednapa zahvaljujući trijumfu ostala van zone ispadanja i nalazi se na 16. mestu sa 28 bodova.

U subotu je Mančester Junajted pobedio Blekburn i iskoristio remi Liverpula da poveća prednost na sedam bodova. Čelsi je bio bolji od Aston Vile, dok je Arsenal još jednom igrao bez golova.