Njukasl bolji od Totenhema

Izvor: B92 Engleska

Fudbaleri Njukasl Junajteda pobedili su Totenhem rezultatom 3:1 u poslednjem meču 10. kola Premijer lige. Strelci za "Svrake" bili su Obafemi Martins u 45, Klaudio Kasapa u 51. i Džejms Milner u 73. minutu, dok je gol za goste u 57. minutu dao Robi Kin. Posle 10 kola Njukasl zauzima osmo mesto sa dva boda manje od četvtoplasiranog Liverpula.

"Pevci" su i dalje u zoni ispadanja – zauzimaju 18. mesto sa sedam bodova.

Njukasl je dominirao tokom celog meča i zasluženo pobedio.

Veliku podršku pružila im je katastrofalna odbrana Totenhema, u kojoj se posebno isakao Majkl Doson, direktni krivac za prva dva gola.

Sport

H: Sevilja – Steaua

"Moramo biti oprezni, jer u ovom takmičenju nijedan rezultat ne treba tumačiti kao iznenađenje. Tražiću od svojih igrača da izuzetno jakim tempom izvrše pritisak

Fudbal utorak 23.10. 00:05 Komentara: 9

ATP/WTA turnir u Srbiji?

„Imali smo više sastanaka vezanih za dobijanje nekog ATP turnira i tim povodom razgovarali smo i sa Jonom Cirijakom i Žerarom Cobijanom, koji su inače organizatori

Tenis ponedeljak 22.10. 16:03 Komentara: 22

Pobeda Borisa Pašanskog

U drugom kolu protivnik srpskog tenisera biće Rus Dmitrij Tursunov koji je bio bolji od Austrijanca Jirgena Melcera sa 2:0 po setovima 7:6 (8:6), 7:6 (7:0). Turnir

Tenis ponedeljak 22.10. 16:27 Komentara: 9

Kraj sezone za Morisona?

Treći pik sa drafta 2006. godine povredio se u situaciji kada je pokušavao da spreči prodor Luka Voltona na predsezonskoj utakmici protiv Los Anđeles Lejkersa.

NBA ponedeljak 22.10. 19:30 Komentara: 7

Lev ima poverenje u Lemana

Lev je prethodno izjavljivao da će nemački golman morati da se vrati na mesto prvog golmana Arsenala, ako namerava da nastupi na Evropskom prvenstvu 2008. godine.

Fudbal ponedeljak 22.10. 21:09 Komentara: 1