Vaterpolo

Četvrtak, 31.03.2016.

21:45

Zrenjanin uživao u dominaciji vaterpolista

Vaterpolisti Srbije pobedili su u Zrenjaninu selekciju Australije sa 19:6 (3:1, 5:1, 5:2, 6:2), u prijateljskoj utakmici.

StarSport

Ovo je bila prva utakmica vaterpolo reprezentacije u Zrenjaninu posle dve decenije.

Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Filip Filipović sa četiri postignuta gola, dok su Slobodan Nikić i Dušan Mandić dali po tri.

Izabranici Dejana Savića su već u prve dve četvrtine obezbedili veliku prednost, pa je do kraja susreta viđeno dosta atraktivnih poteza i golova.

Publika je poslednji minut utakmice ispratila na nogama uz ovacije srpskim igračima.