Sevilja ponovo ispred Valensije

Fudbaleri Sevilje pobedili su Rajo Valjekano sa 2:0 na svom terenu, dok je istim rezultatom Almerija nadigrala Eibar.

Izvor: ÐN

Nedelja, 26.04.2015.

21:06

Beta/AP Photo/Dmitry Lovetsky

Sevilja je u 33. kolu španske Primere stigla do tri važna boda i preskočila Valensiju na četvrtom mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Andalužani su meč rešili u prvom poluvremenu – u 16. minutu Ibora je krunisao sjajnu akciju domaćih, dok je dva minuta pre poluvremena Kariko postavio konačan rezultat.

Rajo je ostao u sredini tabele sa 41 bodom.

Trjumf Almeriji doneli su Bifuma i Verca, pogocima u oba poluvremena, pa su sada dve ekipe izjednačene sa 31 bodom, tik iznad zone ispadanja.