LŠ: Partizan poražen u Rijeci

Vaterpolisti Partizana poraženi su od Primorja 14:8, u sedmom kolu Lige šampiona.

Sreda, 25.03.2015.

20:43

Crno-beli su doživeli peti poraz kojim su praktično izgubili šanse da se plasiraju na Fajnal-siks turnir. S druge strane, riječki tim je obezbedio plasman na F6.

Partizan je odlično parirao domaćinu u prvom poluvremenu, stekao je prednost 3:2 na pauzi, ali je u spektakularnoj trećoj četvrtini Primorje sa 7:5 stiglo do preokreta i tako slomilo rivala.

Strelci za Partizan bili su Mandić, Gelen, Subotić, Gogov, Jakšić, Radojević, Stojanović i Asanović, dok su domaćina sa po tri gola predvodili Sukno i Radu.

U narednom kolu B grupe Partizan 8. aprila dočekuje Solnok, dok Primorje gostuje ekipi fenjeraša Špandaua.

Drugi srpski predsednik Radnički savladao je Brešu i nastavio borbu za plasman na završni turnir.