Krunićeva u lošoj formi, novi poraz

Srpska teniserka Aleksandra Krunić završila je takmičenje već na startu WTA turnira u Majamiju, porazom od Medison Brengl.

Izvor: ÐN

Utorak, 24.03.2015.

18:09

Starsportphoto

Krunićeva je odigrala veoma slab meč i poražena je rezultatom 6:0, 6:2, posle samo 55 minuta igre.

Aleksandra je tako nastavila sa lošom formom u poslednjih nekoliko nedelja – vezala je četvrti uzastopni poraz, šesti u poslednjih sedam mečeva.

Ovoga puta nije imala nikakvih šansi pošto je izgubila 11 od prvih 12 poena, pa je tada prvi set rešen. Nije uspela da stigne do gema i Amerikanka je sa ’nulom’ uzela prvi deo igre posle samo 22 minuta.

Držala se Krunićeva do 2:2 u drugom setu, ali je onda ponovo popustila i Medison je lagano slavila.

Američka teniserka, o kojoj ste više mogli da pročitate u našem specijalu o Australijan openu, zakazala je duel sa Dankinjom Karolinom Voznijacki.

Srbija je sada ostala na tri predstavnice u Majamiju – Anom Ivanović, Jelenom Janković i Bojanom Jovanovski.

WTA turnir u Majamiju počeo je u sredu i igra se za nagradni fond od 6.157.160 dolara, a titulu brani Serena Vilijams.