Minimalci Sosijedada i Viljareala

Ekipe Real Sosijedada i Viljareala ostvarile su minimalne pobede u poslednja dva subotnja meča 20. kola Primere.

Subota, 24.01.2015.

23:58

Real Sosijedad je u baskijskom obračunu nadigrao Eibar 1:0, a jedini gol postigao je Šabi Prijeto u desetom minutu drugog poluvremena.

Skoro u istom minutu Vijeto je doneo minimalan trijumf Viljarealu protiv Levantea, četvrti u poslednjih šest kola.

Tim iz San Sebastijana je dominirao na svojoj Anoeti, ali nije imao konkretnu šansu do gola. Ipak, dobar skok Šabija Prijeta posle kornera bio je dovoljan za tek drugu pobedu Real Sosijedada u poslednjih šest kola.

Sličan meč odigran je i na El Madrigalu, gosti su zapretili početkom drugog poluvremena, ali je u 56. minutu Lučano Vijeto iskoristio grešku gostujuće odbrane i obradovao "Žutu podmornicu".