NFL: Rejvensi zakuvali u diviziji

Baltimor Rejvensi i Bafalo Bilsi ostvarili su pobede u poslednja dva meča 12. vikenda NFL sezone.

Utorak, 25.11.2014.

09:48

Rejvensi su u jednom od derbija vikenda savladali Nju Orleans Sejntse 34:27. Sada sva četiri tima u diviziji Istok AFC imaju po sedam pobeda, dok su Sejntsi i Falkonsi izjednačeni na Jugu NFC sa po četiri.

Bilsi su silom prilika igrali u Dertoitu, ali ih to nije sprečilo da deklasiraju divizijskog rivala Njujork Džetse 38:3. Bilsi su se izjednačili sa Majamijem na drugom mestu Istoka AFC, dok su Džetsi ostali na dnu.

Forset je istrčao 182 jarde i dva tačdauna za sedmu pobedu Rejvensa, čija je odbrana već spremna za plej-of. Dru Bris je bacio 420 jardi i tri tačdauna, ali je Superdom pao treći put u nizu.

Serijom 24:0 od kraja druge do pet minuta pre isteka treće četvrtine Bilsi su razbili Džetse za šesti trijumf u sezoni.

Kajl Orton je bacio 230 jardi i dva tačdauna, jedan od njih Robertu Vudsu koji je skupio 118 jardi iz 9 hvatanja. Sjajno su odigrali trkači, Entoni Dikson i Fred Džekson su osvojili 86 jardi uz po TD.

Džetsi nastavljaju da lutaju sa kvorterbekovima, Džino Smit je opet dobio šansu, zamenio je Majkla Vika u trećem periodu, nije kompletirao samo dva pasa, ali nije uspeo da probudi svoj tim.