Klajn spasao Sautempton poraza

Fudbaleri Aston Vile i Sautemptona odigrali su bez pobednika 1:1 u poslednjoj utakmici 12. kola enbgleske Premijer lige.

Ponedeljak, 24.11.2014.

22:58

Sautempton je tako propustio priliku da se približi vodećem Čelsiju, pa sada ima 6 bodova manje od lidera na tabeli.

Sa druge strane, Aston Vila je preskoriča Hal na tabeli i sada je 16. sa 12 bodova.

Sautempton je bio bolji rival na Vila parku, imao je veći posed lopte (64%) i više šuteva (15-7), ali će na kraju verovatno biti srećan osvojenim bodom.

Posle velike greške odbrane svetaca domaćin je poveo u 29. minutu golom Gabrijela Agbolaora, a bod Sautemptonu doneo je Klajn posle sjajne asistencije Bertranda i još boljeg udarca u 81. minutu.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić odigrao je svih 90 minuta za gostujući sastav.