Fudbaleri Borusije Dortmund nastavljaju košmarnu sezonu, a problemi se iz nedelje u nedelju samo gomilaju.

Izvor: ÐN

Subota, 22.11.2014.

17:27

Borusija je u subotu remizirala u gostima Paderbornu rezultatom 2:2, iako je na poluvremenu imala prednost od dva gola.

Međutim, ono što će još više zabrinuta trenera Jirgena Klopa jeste nova povreda najboljeg igrača tima Marka Rojsa.

Rojsa je u 66. minutu utakmice povredio vezista domaćih Bakalorž, koji je brutalno startovao na skočni zglob reprezentativca Nemačke. Napadač Borusije doživeo je tešku povredu zgloba desne noge, što će mu predstavljati ozbiljan problem, s obzirom na to da je na zglobu druge noge imao istu povredu koja ga je odvojila sa Mundijala.

Rojs je bio strelac u Paderbornu, ali je posle novog remija Borusija ostala na 14. mestu sa samo 11 bodova.
Watch Khaled Al Nouss's Vine "Reus's new injury �� #BVB" taken on 22 November 2014. It has 0 like... in Genius Football's Hangs on LockerDome