JSL: Dva remija i dva gola

Posle dvonedeljne pauze zbog reprezentativnih obaveza, utakmicama 13. kola za vikend je nastavljeno takmičenje u JSL, ali je doneo nova razočaranja.

Izvor: ÐN

Subota, 22.11.2014.

13:18

Program 13. kola počeo je utakmicama od 13 časova, a na tri susreta viđeno je isto toliko remija, uz samo dva postignuta gola.

Oba su viđena u Pećincima, gde je Spartak pogotkom Georgijevića u 88. minutu stigao do izjednačenja protiv Donjeg Srema. Domaći su vodili od početka drugog poluvremena, kada se u strelce upisao Spalević.

Na meču Rada i Vojvodine viđen je uzbudljiv meč u kom su gosti bili bliži pobedi, ali je na kraju rezultat glasio 0:0. Nakon treće uzastopne utakmice bez pobede Voša je ostala na 26 bodova, dva manje od drugoplasirane Zvezde.

Na tribinama na stadionu Obilića viđena su dva transparenta koje su razvili navijači Rada, a koji pozivaju na krvoproliće.

Duel između domaćeg Voždovca i Novog Pazara odložen je zbog tragične smrti navijača Crvene zvezde u Istanbulu, u petak. Fudbalski klub Novi Pazar osudio je ubistvo navijača Crvene zvezde u Istanbulu, ali da ne smatra da zbog toga treba odlagati utakmicu sa Voždovcem u Beogradu.

Od 17 časova u Čačku se sastaju Borac i niški Radnički.