Preokret Stouka protiv Svonsija

Ekipa Stouka savladala je Svonsi 2:1 posle preokreta, u pretposlednjem meču osmog kola Premijer lige.

Nedelja, 19.10.2014.

18:59

Gosti su poveli na Britaniji iz penala koji je u 34. minutu realizovao Vilfred Boni, ali je Stouk izjednačio u finišu poluvremena na isti način. Čarli Adam je bio siguran sa bele tačke.

Stouk je kontrolisao ritam u nastavku duela te 15-ak minuta pre kraja golom Džonatana Voltersa zabeležio drugu pobedu u poslednja tri kola. S druge strane, Svonsi je već pet kola bez trijumfa.

U prvom meču dana Liverpul je u triler završnici slavio na Loftus Roudu, dok će kolo u ponedeljak zatvoriti duel Vest Bromviča i Mančester Junajteda.