Eibar u 93' do 3:3

Meč dana u Primeri odigran je u Baskiji, Eibar i Levante igrali su 3:3 u sedmom kolu španskog šampionata.

Subota, 04.10.2014.

21:53

Gosti iz predgrađa Valensije će dugo da žale za pobedom u ovom meču jer su ispustili 2:0 i vođstvo u nadoknadi vremena.

Levante je već u prvom poluvremenu stekao dva gola prednosti, Eibar je izjednačio 20 minuta pre kraja, ali su gosti ubrzo opet poveli. Međutim, u trećem minutu nadoknade vremena rezervista Federiko Pivokari donosi bod domaćinu.

Levente je poveo već u drugom minutu golom Moralesa, da bi u finišu poluvremena izjednačio Kamarasa. Već u prvom minutu nastavka Lopes autogolom vraća Eibar u igru, da bi u 70. minutu Berhon pogodio za 2:2.

Samo devet minuta kasnije Kasadesus donosi novo vođstvo gostima i naizgled pobedu, ali pogotkom sa ivice kazkenog prostora Pivokari ostavlja Eibar neporažen i posle četvrtog meča u nizu.

Dejan Lekić igrao je poslednjih deset minuta za Eibar. Novi prvoligaš iz sedam kola ima devet bodova, dok je Levente sa pet korak iznad zone ispadanja.