Fudbaleri Voždovca, Čukaričkog, Donjeg Srema, Vojvodine, Spartaka i Novog Pazara zabeležili su pobede u mečevima sedmog kola Jelen Superlige.

Ponedeljak, 29.09.2014.

14:40

Popodnevni program obeležila je izuzetno slaba poseta, sa svega oko 1000 ljudi zbirno na sva četiri stadiona.

Čuka je kao gost pobedila Rad 3:1 u najefikasnijem meču dana, zahvaljujući dvostrukom strelcu Matiću. Iskusni Odita i Babović doneli su Voždovcu protiv Mladosti prvu pobedu u ovom šampionatu.

Dva tima sa imenom Radnički izgubila su na tlu Vojvodine - Nišlije su u Subotici poklekle na startu, a Kragujevčani u Pećincima na samom kraju.

Spartak će do sledećeg vikenda biti na četvrtom mestu, a Donji Srem je u gornjoj polovini tabele.

Od 17 Napredak je ugostio Vojvodinu, ali su mreže mirovale u prvih 45 minuta i pored nekoliko uzbudljivih situacija pred golom Kruševljana. Ipak, posle sat vremena igre probijen je bedem gostiju, a strelac je bio Mijat Gaćinović. Gaćinović je postavio konačan rezultat za četvrtu uzastopnu pobedu 'Lala'.

Novi Pazar snažno je krenuo protiv Jagodine, pa je već u 35. minutu bilo 2:0. Prvo je Kecap načeo mrežu gostiju, da bi posle nešto više od deset minuta pogodio i Radivojević. Konačnih 3:0 postavio je Jevtović šest minuta pre kraja meča.

Jagodinci su tako doživeli četvrti poraz i nalaze se na 12. mestu, dok je Pazar četiri pozicije iznad.

Meč Partizana i OFK Beograda odložen je zbog Partizanovih obaveza u LE. JSL, 7 kolo (ponedeljak):
Donji Srem – Radnički 1923 1:0