Remi Intera, novi kiks Vidića

Fudbaleri Palerma i Intera odigrali su nerešeno 1:1 na Siciliji u trećem kolu Serije A, a meč je obeležila greška Nemanje Vidića.

Izvor: JT

Nedelja, 21.09.2014.

23:02

Palermo je do vođstva došao posle greške Vidića, koji je pokušao da dribla loptu u svom šesnaestercu, ali je tako poklonio loptu Franku Vaskesu, koji je zatresao mrežu ‘nerazura’ u trećem minutu.

Inter je izjednačio u 42. minutu preko Kovačića, a srpski fudbaler imao je priliku za iskupljenje u samom finišu prvog poluvremena. Vidić je tada u svom stilu, glavom, pogodio mrežu Palerma, ali je sudija poništio gol zbog ofsajda.

Vidić je odigrao svih 90 minuta za goste iz Milana, dok je Zdravko Kuzmanović ostao na klupi.

U jedinoj preostaloj utakmici večernjeg programa, Verona je pobedila Torino na gostovanju golom Jonite u 66. minutu.

Srpski fudbaler Boško Janković igrao je do 65. minuta u redovima gostiju, dok Nikola Maksimović nije ulazio u igru u domaćem timu.