Fudbaleri Selte iz Viga napravili su veliko iznenađenje u Madridu, pošto su na ’Visente Kalderonu’ ostali neporaženi protiv Atletika.

Izvor: ÐN

Nedelja, 21.09.2014.

08:28

Selta i Atletiko odigrali su nerešeno 2:2 u okviru četvrtog kola španske Primere, ali će taj meč ostati upamćen po neverovatnom golu Pabla Ernandesa.

Ernandes je u 19. minutu doneo prednost Selti – posle jedne duge lopte Planasa i duela sa Godinom, napadač gostiju zahvatio je loptu takozvanim škorpion udarcem i prevario golmana Moju.

Pogodak Ernandesa sigurno će ući u izbor za najlepši ove sezone, iako je, mora se priznati, imao mnogo sreće.

Do poluvremena Atletiko je preokrenuo golovima Mirande i Godina, ali je Nolito sa bele tačke u drugom poluvremenu postavio konačan rezultat.