Kup Italije: Peskara prošla Kjevo

Fudbaleri Peskare pobedili su Kjevo sa 1:0 i plasirali se u četvrto kolo Kupa Italije.

Izvor: JT

Petak, 22.08.2014.

23:25

Iako sezona u Seriji A još nije prošla, Kup Italije se uveliko igra, a Peskara je uspela da prođe dalje zahvaljujući golu Maneira u 38. minutu.

Peskara je uspela da dođe do trijumfa zahvaljujući odličnoj odbrani, pošto su uspeli da odbrane svih sedam šuteva u okvir gola gostujućeg tima, a jedan jedini svoj pretvore u gol.

Kjevo je imao i veći posed lopte, ali mu to nije vredelo, pošto nije imao dobru realizaciju.

Svih 90 minuta u pobedi Peskare odigrao je Uroš Ćosić, dok je Ivan Radovanović ostao na klupi Kjeva.

U prvom meču trećeg kola Kupa Italije, Sasuolo je u četvrtak pobedio Citadelu sa 4:1, dok se ostale utakmice igraju tokom vikenda.