LŠ: Bešiktaš sjajan u Roterdamu

Fudbaleri Bešiktaša savladali su sa 2:1 Fejenord u gostima u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Izvor: SV

Sreda, 30.07.2014.

22:05

Turski predstavnik je imao dva gola prednosti do samog finiša utakmice, ali je u nadoknadi vremena Mičel te Frede realizovao jedanaesterac.

Goste je do prednosti doveo Mustafa Pektemek u 13. minutu, a gol za pobedu i prednost pred revanš postigao je Kerim Frei u 71.

Holandska ekipa je ipak uspela da se spasi teškog poraza, u 94. minutu je jedanaesterac skrivio defanzivac Bešiktaša Ramon, a Te Frede je bio siguran realizator najstrože kazne.