LŠ: APOEL se izvukao u Helsinkiju

Prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između HJK i APOEL završena je nerešenim rezultatom, 2:2.

Izvor: SV

Sreda, 30.07.2014.

19:58

Domaći tim je ispustio prednost od dva gola, koju je golovima doneo Demba Sevidž, u 11. i 45. minutu iz jedanaesterca.

Već u 49. minutu drugog poluvremena HJK je ostao sa igračem manje, pošto je Makumba Kanđi dobio drugi žuti karton, posle čega je ekipa sa Kipra uspela da stigne do izjednačenja.

Za manje od pet minuta rezultat je bio nerešen, najpre je Tomas de Vinsenti u 71. bio precizan, a 180 sekundi kasnije je pripremio gol za Silijana Šeridana.