Krmpotić: Propustili smo šanse

Trener OFK Beograda Zlatko Krmpotić žali za neiskorišćenim šansama u prvom poluvremenu protiv Vojvodine u Novom Sadu.

Izvor: NL

Utorak, 22.04.2014.

18:43

OFK Beograd poražen je u utakmici 25. kola Superlige od Vojvodine sa 2:0, a Krmpotić je istakao da su Romantičari u jednom periodu bili bolji tim.

"U prvom poluvremenu smo imali dve dobre prilike, koje smo morali da iskoristimo, nismo uspeli iako smo bili bolji u tom periodu igre. U drugom delu utakmice domaćin je iskoristio svoje dve šanse i čestitam im na pobedi", rekao je Krmpotić.

Vojvodina u šampionatu trenutno zauzima četvrto mesto sa 40 bodova, dok je OFK Beograd 14. sa 24 i predstoji im teška borba za opstanak.

Detaljan opis dešavanja na ovom meču možete videti ovde.