Viljareal pao u Andaluziji

U poslednjem meču 34. kola Primere, fudbaleri Malage savladali su na domaćem terenu ekipu Viljareala - 2:0.

Utorak, 22.04.2014.

00:05

Andalužani su sa nova tri boda još više odbegli od zone ispadanja, dok su "Žutu podmornicu" sprečili da preskoči Real Sosijedad, koji drži pozijicu za plasman u Ligu Evrope.

Nije dugo bilo potrebno domaćima da stignu do prednosti, a precizan u šestom minutu bio je prekaljeni Roke Santa Krus. Tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi konačan rezultat susreta postavio Darder, posle odličnog centaršuta Ambrabata.

Marokanac je dvadeset minuta kasnije zaradio direktan crveni karton, ali gosti nisu uspeli da postignu barem ni utešni pogodak. Za goste je ceo meč odigrao Aleksandar Pantić.