BL: Trijumf Hanovera na startu kola

Fudbaleri Hanovera savladali su Frankfurt sa 3:2 u premijernoj utakmici 31. kola Bundeslige, čime su se ove dve ekipe izjednačile po broju bodova.

Izvor: SV

Četvrtak, 17.04.2014.

23:05

Oba tima sada imaju po 35 poena, ali, u ovom duelu poraženi tim, ima prednost, zauzima 11 mesto zbog nešto bolje gol razlike.

U prvih pola sata meča viđena su četiri gola, Andreasen, Štindl i Ja Konan su bili precizni za Hanover, dok je gol za Frankfurt postigao Lanig, da bi konačan rezultat u 68. minutu postavio Majer.

Hanover je poveo već u drugom minutu, Leon Andreasen je iskoristio centaršut Kristijana Pandera i glavom zatresao mrežu, da bi izjednačenje doneo Martin Lang u 13.

Goleada je nastavljena sedam minuta kasnije kada se u strelce upisao Lars Štindl, da bi Andreasen u 29. pronašao Didijea Ja Konana koji je prednost svog tima povećao na 3:1.

Jedini pogodak u drugom poluvremenu postigao je fudbaler Frankfurta Aleksander Majer u 68. minutu.