Voždovac slavio u gradskom derbiju

Fudbaleri Voždovca pobedili su Rad na Vračaru sa 2:0 u malom beogradskom derbiju, u poslednjem meču 14. kola Jelen Superlige.

Izvor: MN

Nedelja, 01.12.2013.

15:14

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je sve rešeno u samo dva minuta u drugom poluvremenu

Voždovac je poveo golom štopera Slobodana Lalića u 49. minutu, kada se posle gužve u kaznenom prostoru Rada, najbolje snašao.

Samo minut kasnije konačan rezultat postavio je napadač "zmajeva" Rade Veljović sjajnim udarcem sa 18 metara.

Voždovac je nakon tri vezana poraza stigao do četvrte pobede u sezoni i 16 osvojenih bodova. Rad je ostao na dnu tabele sa 10 bodova.