Francuzi peti put u nizu na SP

Fudbaleri Francuske izborili su plasman na Svetsko prvenstvo sveta pošto su u Parizu, u revanšu baraža, savladala selekciju Ukrajine sa 3:0.

Utorak, 19.11.2013.

23:13

Ekipa Didijea Dešama imala je veoma težak zadatak ispred sebe, ali je ipak uspela da nadoknadi poraz od 2:0 iz prve utakmice.

Nacionalni tim "trikolora" će tako peti put zaredom biti učesnik svetskog šampionata.

Sako je postigao vodeći gol za Francuze na vreme, u 22. minutu, a već do poluvremena bilo je 2:0 nakon pogotka Benzeme u 34. minutu.

Kačeridi je dobio drugi žuti karton u 47. minutu i tako otežao posao Ukrajincima do kraja, a konačnih 3:0 postavio je Gusev autogolom u 72. minutu.