Real nije iskoristio kiks Barselone

Fudbaleri Reala iz Madrida odigrali su nerešeno na gostovanju u Saragosi 1:1(1:0) i tako propustili šansu da se približe Barseloni na tabeli.

Subota, 30.03.2013.

21:49

Barselona je ranije u toku dana odigrala samo 2.2 sa Seltom, a Lionel Mesi postavio je nove rekorde.

Posle samo šest minuta domaći su poveli na "La Rosaledi" golom Rodrija. Nisu su se domaći uplašili protivnika i nastavili su sa napadima, ali je Real u 39. minutu novim golom Ronalda uspeo da stigne do izjednačenja, a ispostavilo se i boda.

Imale su obe ekipe nekoliko izglednih prilika da stignu do sva tri boda, ali su golmani dveju ekipa bili na visini zadatka.

U poslednjem meču dana Levante je pobedio Sevilju kod kuće sa 1:0, a odlučujući pogodak dao je Garsija u 40. minutu.