Radnički smanjio protiv Partizana

Odbojkaši Radničkog savladali su Partizan sa 3:2 (14:25, 25:22, 17:25, 25:13, 15:9) u trećoj utakmici polufinalne serije plej-ofa Viner štetiše lige.

Izvor: SO

Sreda, 27.03.2013.

20:14

Kragujevčani su tako smanjili rezultat u seriji na 2-1 u pobedama i imaće priliku da u četvrtom meču izbore majstoricu.

Meč je trajao 115 minuta, a Radnički je odličnom igrom u poslednja dva seta uspeo da preokrene. Radnički je predvodio Nemanja Radović sa 33 poena, a Ivan Perović upisao je 16. U ekipi Partizana najefikasniji je bio Aleksandar Minić sa 20 poena.

U drugom polufinalu Crvena zvezda protiv Vojvodine vodi sa 2-0 u pobedama, a treća utakmica na programu je u četvrtak od 18 sati u Novom Sadu.