Poništava se meč zbog gola Barkosa?

Fudbalski klub Palmeiras podneo je zvaničan zahtev da se poništi utakmica brazilske lige u kojoj je izgubio od Internasionala sa 2:1.

Izvor: NS

Utorak, 30.10.2012.

19:14

Palmeiras se na to odlučio jer je sudija navodno koristio televizijski snimak da poništi njihov izjednačujući pogodak za 2:2.

Bivši napadač Crvene zvezde Ernan Barkos je posle kornera u 62. minutu rukom postigao izjednačujući gol.

Sudija je gol priznao, fudbaleri Internasionala su žestoko protestovali, ali je posle pet minuta razgovora sa svojim pomoćnicima glavni arbitar odlučio da ga ipak poništi.

Jedan televizijski reporter rekao je posle utakmice delegatu da je četvrti sudija zamolio predstavnike medija da mu pokažu snimak gola kako bi video da li je on postignut rukom.