Hajduk iskoristio kiks Dinama

U poslednjem meču devetog kola Prve HNL Hajduk je u Splitu pobedio Slaven Belupo s 3:1 (2:0) i tako prekinuo niz od četiri utakmice bez pobede.

Izvor: ÈŽ

Ponedeljak, 24.09.2012.

00:11

Domaćine je u vođstvo doveo Andrijašević u 44. minutu, a već u narednom minutu je ponovo savladao protivničkog golmana.

Do 3:0 Hajduk je došao posle autogola Barića u 76. minutu. Pet minuta pre kraja utakmice Bušić je smanjio na 3:1. Dvostruki strelac Andrijašević zaradio je pred kraj meča nepotreban žuti karton zbog kojeg će propustiti veliki derbi s Dinamom.

Slaven je propustio priliku da se posle poraza Dinama probije na prvo mesto na tabeli.