Gol Radovića u preokretu Legije

Fudbaleri Legije namučili su se da bi savladali Podbeskidzije sa 3:1, u meču 3. kola poljskog šampionata.

Utorak, 04.09.2012.

08:15

Gosti su preko Demjana u 12. minutu postali prvi tim koji je zatresao mrežu šampiona, i veoma dobro odolevao napadima Varšavljana do poslednjih deset minuta.

Igrači Legije su bukvalno opsedali gol rivala, često nisu imali ni sreće u završnici, ali im se sve vratilu u poslednjih deset minuta. Sve je počelo izjednačujućim golom Zira u 82. minutu, da bi u narednih osam Furman i Miroslav Radović doneli treću pobedu.

Drugi srpski internacionalac u Legiji, napadač Danijel Ljuboja, koji u utorak puni 34 godine, igrao je veoma dobro do 67. minuta kada je zamenjen.

Uz Legiju tri trijumfa na startu šampionata ima još samo Viđev iz Lođa, ali Varšavljani imaju mnogo bolju gol razliku (9:1).