Povređen sudija pa prekinut meč

Utakmica Kupa Južne Amerike između urugvajskog Nasionala i čilenskog Universidada prekinuta je zbog incidenta u kojem je povređen linijski sudija.

Četvrtak, 22.09.2011.

12:30

Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, ali je do prekida došlo u 47. minutu kada je arbitar pogođen predmetom iz publike.

Sudiji su nekoliko minuta ukazivali pomoć na terenu, iako je pogođen rolnom papira, preneli su urugvajski mediji.

U prvom meču čileanski klub je slavio sa 1:0, a ova utakmica nije jedina koja je prekinuta zbog izgreda navijača.

Duel ekvadorskog Emeleka i paragvajske Olimpije takođe je završen pre vremena, jer su domaći navijači ubacivali flaše u teren u znak protesta protiv trenera Huana Ramona Karaske.