Het-trik domaćina, Roma druga

U prva tri meča 21. kola Serije A sigurne pobede bez primljenog gola ostvarile su domaće ekipe Palermo, Parma i Roma.

Subota, 22.01.2011.

22:51

Palermo je minimalnim rezultatom savladao Brešu, a Parma je golovima u drugom poluvremenu sa 2:0 nadigrala Kataniju za koju je na klupi debitovao Dijego Simeone.

Najubedljiviji trijumf ostvarila je Roma koja je sa 3:0 nadigrala Kaljari i stigla do drugu mesta na tabeli sa tri boda manje, a utakmicom više od lidera Milana.

Palermo je do 10. pobede u sezoni stigao tri minute pre kraja meča sa Brešom zahvaljujući golu Bova. Katanija je do drugog poluvremena odolevala u Parmi, a onda su u samo pet minuta Kandreca i Đovinko rešili meč prekinuvši seriju od dva poraza svog tima.

Najlakši posao imala je Roma. Ekipa Klaudija Ranijerija koji svoj tim vidi kao jedinog ozbiljnog kandidata Interu u borbi za titulu, poveo je protiv Kaljarija u 21. minut golom kapitena Frančeska Totija. Izgleda da je"Princ Rima" izgladio odnose sa svojim trenerom. Perota je 20 minuta pre kraja meča duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je Menez u sudijskom vremenu.