Ril uspešan i na poslednjoj proveri

Fudbaleri Rila bili su uspešni i na poslednjoj proveri pred utakmicu sa Partizanom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Petak, 10.07.2009.

22:30

Šampion Velsa pobedio je ekipu Kolvin Bej rezultatom 3:1 (0:1). Ril je imao gol zaostatka, ali je u drugom poluvremenu uspeo da nadoknadi. Strelci su bili Horan u 50, Holden u 75. i Vilijams u 80. minutu. Velška ekipa prethodno je zabeležila pobede i protiv Madervela (3:1) i Denbig Tauna (4:1). Utakmici je prisustvovao pomoćni trener Partizana, Goran Stevanović.

Prvi susret Partizana i Rila igra se u Velsu 14. jula, revanš je nedelju dana kasnije na stadionu u Humskoj.