Debi Milijaša u pobedi Vulvsa

Bivši kapiten Crvene zvezde, Nenad Milijaš debitovao je za Vulverhempton na prijateljskoj utakmici protiv australijskog Pert Glorija.

Petak, 10.07.2009.

21:36

’Vukovi’ su na gostovanju u Australiji pobedili sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Silvan Ibenks-Blejk, najbolji strelac Čempionšipa, već u drugom minutu meča. Reprezentativac Srbije odigrao je poslednjih 30 minuta, a u igru je ušao umesto Ričarda Stermana.

Milijaš je karijeru počeo u Zemunu gde je prošao sve selekcije. U Crvenu zvezdu došao je u januaru 2006. godine i sa njom osvojio dve duple krune. U 'crveno-belom' dresu nastupio je 97 puta i postigao je 37 golova.