Dominantni Poštar 064 odbranio kup

Odbojkašice Poštara 064 odbranile su u Obrenovcu trofej u Kupu Srbije.

Nedelja, 08.03.2009.

18:59

"Poštarke" su u finalu, pred preko hiljadu ljudi, pobedile Crvenu zvezdu u tri seta – 25:16, 25:21, 25:17. Poštar je do petog uzastopnog trofeja u nacionalnom kupu i pete vezane pobede nad Zvezdom stigao za samo 71 minut igre.

Do šestog trofeja u klupskoj istoriji "poštarke" su stigle izuzetno lako, posle superiorne igre tokom celog meča.

Već na početku utakmice šampionke su stvorile veliku prednost koju nisu ispuštale do kraja seta.

U drugom setu Zvezda je pružila malo jači otpor, ali to nije bilo dovoljno da ugrozi uspeh protivničke ekipe.

Treći set predstavljao je pravu formalnost, pa je Poštar veoma brzo stigao do uspeha.

Trofej kapitenki Jovani Majstorović predao je generalni sekretar OSS Slobodan Milošević.

U polufinalu Poštar je pobedio subotički Spartak Azotaru sa 3:1, a Crvena zvezda istim rezultatom savladala je domaćina turnira TENT.