Banat slavio u Čačku

Fudbaleri zrenjaninskog Banata pobedili su Borac u Čačku 2:1, u zaostaloj utakmici sedmog kola Jelen Superlige Srbije.

Utorak, 07.10.2008.

18:12

Banat je uspeo da do pobede dođe iako je Borac u petom minutu preko Dragana Milovanovića stigao do vjođstva od 1:0. Izjednačenje gostima, ipak, doneo je gol Davora Cavrića u 25, a pobedu i tri boda pogodak Dušana Vidojevića u 49. minutu.

Banatu je pobeda nad Borcem donela i napredak na tabeli Superlige. Zrenjaninski tim sada ima osam bodova i trenutno je sedmom mestu lige, ispred Crvene zvezde. Borac ima pet bodova i sa devete je pao na pretposlednju, 11. poziciju.

Duel Borca i Banata trebalo je da se igra u nedelju, ali je odložen zato što je oprema čačanskog tima posle utakmice sa Ajakasom u Kupu Uefa ostala na aerodromu u Amsterdamu.

Rezultati i tabela Jelen Superlige Srbije posle odigrane zaostale utakmice sedmog kola između Borca i Banata.